<< do strony głównej

UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

PZU S.A. oferuje bardzo szeroki zakres ubezpieczeń na życie.

Uśmiech dziecka - indywidualne ubezpieczenie zaopatrzenia dzieci na życie dowolnej osoby

Ubezpieczenie Uśmiech Dziecka stworzony z myślą o dzieciach, którym każdy z nas chce zapewnić jak najlepszy start w dorosłe życie. Umowa gwarantuje, że wypłacane świadczenie pieniężne zostanie przekazane wyłącznie pełnoletniemu dziecku. Ubezpieczenie może stanowić posag dla każdego dziecka, bez względu na stopień pokrewieństwa, jak również być doskonałym prezentem dla ulubionego chrześniaka lub formą wsparcia finansowego (fundowana nagroda lub przyszłe stypendium).

W przypadku dołączenia ubezpieczenia Uśmiech Dziecka - Renta, w razie śmierci ubezpieczonego dziecko otrzyma dodatkowe świadczenie pieniężne w postaci gwarantowanej miesięcznej renty wypłacanej do końca trwania ubezpieczenia, a nawet dożywotnio.

Jakie korzyści otrzymujesz?

czytaj więcej

Spokój najbliższych - indywidualne ubezpieczenie na życie

Spokój Najbliższych to ubezpieczenie, dzięki któremu zapewnisz bezpieczeństwo finansowe Twojej rodzinie i najbliższym - gdyby Ciebie zabrakło. To również jedna z niewielu ofert na rynku, która gwarantuje, że ubezpieczenie będzie działać dożywotnio a zatem nie zakończy się wraz z ukończeniem przez Ciebie określonego wieku. Masz zatem absolutną pewność ochrony – i o to chodzi!

Jakie korzyści otrzymujesz?

czytaj więcej

Twoje marzenia - indywidualne ubezpieczenie na życie i dożycie

Twoje Marzenia to ubezpieczenie, które pozwoli Ci w prosty sposób połączyć ochronę ubezpieczeniową z oszczędzaniem. Kwota, jaką otrzymasz na koniec umowy może powiększyć Twoją przyszłą emeryturę, możesz ją również przeznaczyć na inny cel. Ubezpieczenie Twoje Marzenia pełni również funkcję ochronną i gwarantuje bezpieczeństwo finansowe Twojej rodziny gdyby Ciebie zabrakło.

Jakie korzyści otrzymujesz?

czytaj więcej

 

Pełną ofertę znajdziecie Państwo na www.pzu.pl

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani poznaniem produktów PZU zapewniających ochronę Państwa  i Rodziny proszę o kontakt. Chętnie porozmawiam na temat wybranych ubezpieczeń.

Kontakt telefoniczny:  600 323 836